BiLGi Ve PaYLaSiM INDiR FoRuM SiTeSi®
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BiLGi Ve PaYLaSiM INDiR FoRuM SiTeSi®

AnasayfaIndir Web SitesLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Playstation 2 Oyunlarını PC de Oynamak [Resimli Anlatım]

YazarMesaj
Admin
SiTe SoRuMLuSu
SiTe SoRuMLuSu
Admin

Erkek
İş/Hobiler : Muhendis
Lakap : Speed
Takim : Playstation 2 Oyunlarını PC de Oynamak [Resimli Anlatım] 1450bn1
Ruh Hali : Playstation 2 Oyunlarını PC de Oynamak [Resimli Anlatım] Onayli10
Rep Gucu : 0
Guc Sistemi : 300251

Rep sistemi
Başarı Puanı:
Playstation 2 Oyunlarını PC de Oynamak [Resimli Anlatım] Left_bar_bleue100000/100000Playstation 2 Oyunlarını PC de Oynamak [Resimli Anlatım] Empty_bar_bleue  (100000/100000)
Güçlülük:
Playstation 2 Oyunlarını PC de Oynamak [Resimli Anlatım] Left_bar_bleue100000/100000Playstation 2 Oyunlarını PC de Oynamak [Resimli Anlatım] Empty_bar_bleue  (100000/100000)
Aktiflik:

Playstation 2 Oyunlarını PC de Oynamak [Resimli Anlatım] Empty
MesajKonu: Playstation 2 Oyunlarını PC de Oynamak [Resimli Anlatım]   Playstation 2 Oyunlarını PC de Oynamak [Resimli Anlatım] EmptyPaz Ara. 21, 2008 6:08 pm

Arkadaşlar uzun zamandır ps2 emulatörlerini kullanıyorum ilgilenen arkadaşları görünce ayrıntılı olarak anlatmak istedim*

Not : EN BAŞTA SÖYLEYEYİM BİR OYUNU ALMADAN YADA İNDİRMEDEN ÖNCE UYUMLULUK LİSTESİNDEN KONTROL EDİN OYNANABİLİR YAZIYORSA İNDİRİN

Öncelikle aşşağıdaki emülatörü indiryoruz

Tikla Indir

dosya şifresi : www.oyun-arsivi.net

dosyadaki emülatörü yükleyip içindeki dosyaları programın oldugu klasöre kopyalayıp programı çaliştirin pcsx2 yi kullanın pcsx2t sanal hafıza kullanmaz o yüzden yavaştır (virtual memory kapalı ise açmak için logout olup tekrar login yapabilir sorun yok )

Playstation 2 Oyunlarını PC de Oynamak [Resimli Anlatım] Dilvs8

SONRA AYAR DAN AYARLARA GİRELİM

Playstation 2 Oyunlarını PC de Oynamak [Resimli Anlatım] Ayarcq0

BU EKRANDA GÖRDÜGÜNÜZ ŞEKİLDE YAPIN BÜTÜN AYARLARI BU AYARLAR BENİM KULLANDIGIM VE EN ÇOK VERİM ALDIGIM AYARLAR AMA TABİ SİZ BİLGİSAYRINIZ ÖZELLİKLERİNE GÖRE DEĞİŞTİREBİLİRSİNİZ AYARLARI DEGİŞTİRMEK İÇİN EKLENTİNİ HEMEN AKTINDAKİ AYARLA BUTONUNA TIKLAYIN ( YANINDA DENEME VE HAKKINDA YAZAN BUTON)

Playstation 2 Oyunlarını PC de Oynamak [Resimli Anlatım] Ayar2qm4

ÖNCELİKLE EKRAN AYARI VİSTADA İSENİZ " DİRECTX10 HARDWARE " KULLANABİLİRSİNİZ DEĞİL İSE "DİRECTX9 HARDWARE "AYARLARI AŞŞAGIDAKİ GİBİ YAPIN

Playstation 2 Oyunlarını PC de Oynamak [Resimli Anlatım] Ekranid6

SES EKLENTİSİNİ AŞŞAGIDAKİ GİBİ AYARLAYIN

Playstation 2 Oyunlarını PC de Oynamak [Resimli Anlatım] Sesie9

JOYSTİCK İÇİN YİNE AYARLAYA TIKLAYIP KULLANMAK İSTEDİĞİNİZ TUŞLARI BELİRLEYİN

Playstation 2 Oyunlarını PC de Oynamak [Resimli Anlatım] Joypadyk9
http://Www.GurbetciRadyo.Com

Playstation 2 Oyunlarını PC de Oynamak [Resimli Anlatım]
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 160 Vista Themes ( ( Resimli ) )
» Winrar 3.80 Turkce ( Resimli Anlatim )