BiLGi Ve PaYLaSiM INDiR FoRuM SiTeSi®
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BiLGi Ve PaYLaSiM INDiR FoRuM SiTeSi®

AnasayfaIndir Web SitesLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Winrar 3.80 Turkce ( Resimli Anlatim )

YazarMesaj
Admin
SiTe SoRuMLuSu
SiTe SoRuMLuSu
Admin

Erkek
İş/Hobiler : Muhendis
Lakap : Speed
Takim : Winrar  3.80 Turkce ( Resimli Anlatim ) 1450bn1
Ruh Hali : Winrar  3.80 Turkce ( Resimli Anlatim ) Onayli10
Rep Gucu : 0
Guc Sistemi : 300251

Rep sistemi
Başarı Puanı:
Winrar  3.80 Turkce ( Resimli Anlatim ) Left_bar_bleue100000/100000Winrar  3.80 Turkce ( Resimli Anlatim ) Empty_bar_bleue  (100000/100000)
Güçlülük:
Winrar  3.80 Turkce ( Resimli Anlatim ) Left_bar_bleue100000/100000Winrar  3.80 Turkce ( Resimli Anlatim ) Empty_bar_bleue  (100000/100000)
Aktiflik:

Winrar  3.80 Turkce ( Resimli Anlatim ) Empty
MesajKonu: Winrar 3.80 Turkce ( Resimli Anlatim )   Winrar  3.80 Turkce ( Resimli Anlatim ) EmptyPerş. Ekim 02, 2008 8:55 pm

Winrar  3.80 Turkce ( Resimli Anlatim ) Winrar_logo1

Winrar  3.80 Turkce ( Resimli Anlatim ) 68hc

Winrar Winzipe rakip olan bir sıkıştırma programıdır. İşin gerçeği desteklediği formatlar ve sıkıştırma kapasitesi olarak winzipten öndedir. Küçük boyutu kolay kullanımı ile tavsiyemdir

Winrar  3.80 Turkce ( Resimli Anlatim ) 38xq

Winrar Programını Aşağıdaki Linkten İndirebilirsiniz.

Winrar  3.80 Turkce ( Resimli Anlatim ) Gizli10

Dosya ve Klasör Sıkıştırmak

Winrar  3.80 Turkce ( Resimli Anlatim ) 54rw

Yukarıda görüldüğü gibi klasör veya dosyaya sağ tıkladığımızda menüde bu başlıklar belirir. Sırası ile anlatacak olursak;
Arşive Ekle… : Bu seçenek aşağıda anlatılar gelişmiş sıkıştırma seçeneklerini bize sunar.
Arşive Ekle “….rar” : Bu seçenek ile direkt sıkıştırma yapabiliriz.
Sıkıştır ve Mail Gönder: Dosyayı Gelişmiş modda sıkıştırır daha sonra default mail göndericinizin gönderim ekranını açarak kendisini attachment kısmına gömer… sizin mail göndermenizi ister.
Sıkıştır “…..rar” ve Mail Gönder : Dosyayı direkt sıkıştırır daha sonra default mail göndericinizin gönderim ekranını açarak kendisini attachment kısmına gömer… sizin mail göndermenizi ister.

Gelişmiş Modda Sıkıştırma Nasıl Yapılır?

Winrar  3.80 Turkce ( Resimli Anlatim ) 68hc

Buradaki önemli noktaları kısaca vurgulayalım.
Kırmızı Oka Bakacak Olursak: Hangi Biçimde sıkıştırmak istiyorsun diye soruyor.
Altta Sıkıştırma Yöntemi: sıkıştırma kalitesini seçebiliyorsunuz.
Ciltlere Böl: Burada Dosyayı Bölebilirsiniz. Mesela diskete atacaksınız o zaman 1440000 veya 1300000 şeklindeki bir değer ile disketler şeklinde dosyayı bölebilirsiniz.
Arşivleme Seçeneklerinde;
SFX Arşiv oluştur: Bu Exe dosya oluşturmaya yarar çift tıklayınca kendini direkt extrack edecektir.
Arşivi Kilitle: Bu şifre değildir. Arşive ileride bir dosya eklenmesini veya bir dosya çıkartılmasını önleyici bir seçenektir.

Gelişmiş Bölümü:

Winrar  3.80 Turkce ( Resimli Anlatim ) 72uk

NTFS Sistemler için Güvenlik seçenekleri mevcuttur.
Parolayı Ayarla: Bizim için önemli olan kısımdır. Eğer dosyamızı sıkıştırdıktan sonra bizden başkası açamasın istiyorsak şifreleme bölümünü kullanırız.

Sıkıştırılmış Dosyaların Açılması

Winrar  3.80 Turkce ( Resimli Anlatim ) 88ci

Dosyaları çıkart: Sizden nereye çıkartmak istediğinizi soran bir onay penceresinde yer belirtmenizi ister.
Buraya Çıkart: Dosyaları Olduğu yere çıkartır yani sıkışmış dosya ile aynı klasör içerisine çıkartır.
Klasöre Çıkart …\ : Sıkışmış olan Dosyayı Kendi ismindeki bir klasör içerisine çıkartmanı ister.

Winrar  3.80 Turkce ( Resimli Anlatim ) 99ve

Dosyalar Çıkartılırken veya arşivlenirken karşınıza bu ekran gelecektir. Buradaki tuşları biraz tanıyalım.
Arkaplan: İşlemi arka planda sürdürür pencereyi saatin yanına tray olarak atar.
Duraklat: İşlemi duraklatır.
İptal: Herkez biliyordur artık bu
http://Www.GurbetciRadyo.Com

Winrar 3.80 Turkce ( Resimli Anlatim )
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Msn Messenger Live 8.5 Turkce
» Avast! 4 Home Edition 4.8.1229 ( Turkce )
» 160 Vista Themes ( ( Resimli ) )