BiLGi Ve PaYLaSiM INDiR FoRuM SiTeSi®
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BiLGi Ve PaYLaSiM INDiR FoRuM SiTeSi®

AnasayfaIndir Web SitesLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Calınan MSN Adresini Geri Alma Resimli Anlatım

YazarMesaj
Admin
SiTe SoRuMLuSu
SiTe SoRuMLuSu
Admin

Erkek
İş/Hobiler : Muhendis
Lakap : Speed
Takim : Calınan MSN Adresini Geri Alma Resimli Anlatım 1450bn1
Ruh Hali : Calınan MSN Adresini Geri Alma Resimli Anlatım Onayli10
Rep Gucu : 0
Guc Sistemi : 300251

Rep sistemi
Başarı Puanı:
Calınan MSN Adresini Geri Alma Resimli Anlatım Left_bar_bleue100000/100000Calınan MSN Adresini Geri Alma Resimli Anlatım Empty_bar_bleue  (100000/100000)
Güçlülük:
Calınan MSN Adresini Geri Alma Resimli Anlatım Left_bar_bleue100000/100000Calınan MSN Adresini Geri Alma Resimli Anlatım Empty_bar_bleue  (100000/100000)
Aktiflik:

Calınan MSN Adresini Geri Alma Resimli Anlatım Empty
MesajKonu: Calınan MSN Adresini Geri Alma Resimli Anlatım   Calınan MSN Adresini Geri Alma Resimli Anlatım EmptySalı Eyl. 23, 2008 3:54 am

ilk once bu adrese giriyoruz.

Calınan MSN Adresini Geri Alma Resimli Anlatım Gizli10

Calınan MSN Adresini Geri Alma Resimli Anlatım Resm10tn0pwuv8

Calınan MSN Adresini Geri Alma Resimli Anlatım Sdadbb2

Karşınıza " Kullanılabilir dil seçeneği " menusu gelecek. Kullandığınız Msn Messenger dil seçiminiz Türkçe olduğu halde bu adımdan sonrasına yabancı dil kullanarak devam etmeniz gerekiyor.Ne yazık ki Türkçe desteği henüz yok. Biz İngilizce (İngiltere) linkine tıklayarak devam edelim

Calınan MSN Adresini Geri Alma Resimli Anlatım Resm41jg1mslh8

Karşınıza " To get help, first select the service below that has an issue." baslıklı ekran gelecek "standart services" tablosundan yardım alacagınız servisi tıklayın. Biz "MSN Messenger" Servisini seçerek devam edelim.

burada önemli arkadaşlar forumu eksiksiz doldurmanız bura mühim bir nokta

Karşınıza sorununuzu anlatacağınız son bir ekran çıkacak !!
Bu ekranda 2 adet forum yer alıyor 1 numaralı forum yukarıda gördüğünüz gibi!! basit .

2 numaralı forumda ise yetkililerin sorununuzu anlayabilmeleri için bazı ipuçları vermeniz gerekiyor.

Örneğin : Ne tür bir internet bağlantısına sahip olduğunuz , nerden bağlandığınız , firewall kullanıp kullanmadığınız ,bu bilgileri resimdeki gibi tanımlayın. Sorununuzu anlatacak boş kutuya ise " My MSN Messenger account has been hacked by someone. Please help me ! " gibi bir mesaj yazın. Sakın buraya ama ben türküm Türkçe yazarım demen adamlar tınlamaz sizi silerlerr30;

Sayfanın altında yer alan r0;Submıtr1; e tıklıyoruz ama unutmayın ki size bir task forum olduğu için bir numara verecekler bunu da not edin.

Evet olay bu bundan sonra size gelecek mail de doğum tarihiniz ay gün tarih ülkeniz gibi sorular gelecek bunları da yaptıktan sonra size mail bilgileriniz ulaşacak .... Umarım açıklayıcı net olmuşumdur.....

Calınan MSN Adresini Geri Alma Resimli Anlatım Iipr9

Sayfanın altında yer alan r0;Submıtr1; e tıklıyoruz ama unutmayın ki size bir task forum olduğu için bir numara verecekler bunu da not edin.

Calınan MSN Adresini Geri Alma Resimli Anlatım Sdasdasdadadadia8

Evet olay bu bundan sonra size gelecek mail de doğum tarihiniz ay gün tarih ülkeniz gibi sorular gelecek bunları da yaptıktan sonra size mail bilgileriniz ulaşacak .... Umarım açıklayıcı net olmuşumdur....
http://Www.GurbetciRadyo.Com

Calınan MSN Adresini Geri Alma Resimli Anlatım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 160 Vista Themes ( ( Resimli ) )
» Winrar 3.80 Turkce ( Resimli Anlatim )