BiLGi Ve PaYLaSiM INDiR FoRuM SiTeSi®
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BiLGi Ve PaYLaSiM INDiR FoRuM SiTeSi®

AnasayfaIndir Web SitesLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Film, belgesel, oyun vb. paylaşım sitesi HDTurk.org

YazarMesaj
yyildirayy
InDiR FoRuM UYESi
InDiR FoRuM UYESi

Erkek
Ruh Hali : Film, belgesel, oyun vb. paylaşım sitesi  HDTurk.org Onayli10
Rep Gucu : 10
Guc Sistemi : 3

Film, belgesel, oyun vb. paylaşım sitesi  HDTurk.org Empty
MesajKonu: Film, belgesel, oyun vb. paylaşım sitesi HDTurk.org   Film, belgesel, oyun vb. paylaşım sitesi  HDTurk.org EmptyC.tesi Ocak 19, 2013 8:19 pm

Arkadaşlar film, belgesel, oyun vb. paylaşımı için yeni bir torrent sitesi kurulmuş
Site yeni olduğu için şimdilik üye alımı açık, davetiye vb. istenmiyor
İlgilenen arkadaşlar için web adresi

Ben üye oldum
Yebi bir tv aldım 3d
Bayağı bir 3d film indirdim

Sitenin açıklamasıda bu

Merhabalar;

Türkiye deki birçok Torrent Sitesinin aksine hedeflerimizi açılmadan önce yönetim kadromuzla birlikte belirledik. Hiçbir işimizi şansa bırakmadan yoğun çalışma tempomuzla “ Daha iyisi nasıl yapılır ? “ ilkesini benimseyerek misyonumuzun ilkelerini düzenledik.

Üye Alımımız açık… Üye olan her kişiye 5 adet davetiye ve 10GB Upload Kredisi ekleniyor. HDTurk Rip Grubumuz sizler için değerli zamanlarından çalarak Rip yaparak hizmetlerini sunmaktadır. Sitemizde Görev almak isteyenler için gerek DJ, gerek Ripper, gerekse uploader olmak üzere Kapımız sonsuza kadar açıktır. Yöneticilerimiz sürekli aktif olmakla beraber, sizleri en hızlı biçimde anlayıp, sorunlarınızı çözüme kavuşturabilecek kapasiteye sahip niteliktedirler.

Eğer sizde biran önce aramızda yerinizi almak istiyorsanız

” Güncel Paylaşımın Tek Adresi ” diyerek çıktığımız bu yolda sizleride aramızda görmekten onur duyarız. Gelin çıktığımız bu yolculuğumuza sizde katılın.

Sevgi Ve Saygilar HDTurk.org Yönetimi.

Film, belgesel, oyun vb. paylaşım sitesi HDTurk.org
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Daha Fazla Film Daha Fazla Paylasim, Full Kalite Hepsi